Міжнародний день студентського спорту відбувся в Чернігові

1068

20 вересня в Національному університеті «Чернігівський колегіум ім. Т.Г. Шевченка»  відбулись урочистості та проведення змагань з нагоди відзначення Міжнародного дню студентського спорту. 

З привітаннями виступили: Начальник управління сім’ї молоді та спорту Чернігівської міської ради п’ятиразовий учасник Олімпійських ігор багаторазовий переможець та призер чемпіонатів та кубків світу Андрій Дериземля; Майстер спорту міжнародного класу України з легкої атлетики учасниця олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро бронзова призерка Чемпіонату Європи Ольга Бібік; Декан факультету фізичного виховання національного університету «Чернігівський колегіум ім. Т.Г. Шевченка» доктор педагогічних наук, професор Сергій Гаркуша.

 Після виступів почесних гостей та  номерів художньої самодіяльності всі учасники взяли участь у флешмобі з «JumpSquats» під звучання студентського гімну «Gaudeamus igitur». Кількість стрибків становила 24 рази – що символізує кількість завойованих золотих медалей студентами на міжнгародних змаганнях. По завершенню флешмобу команди ЗВО змагалися з баскетболу 3х3 та волейболу.

Чернігівське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів