На Буковині проведено обласний етап «Козацька наснага»

1699

    На спортивній базі вищого професійного училища радіоелектроніки проведено обласний етап Всеукраїнських спортивних ігор серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти «Козацька наснага».  На урочистому відкритті обласного етапу привітали учнів:

Начальник обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України К. Жукотинський, голова ради директорів В. Сідор, директор вищого професійного училища радіоелектроніки С. Одайський.

В силових номінаціях «Втеча полоненого з неволі», «Підтягування у висі» та «Піднімання козака» святкувала команда Чернівецького професійного машинобудівного ліцею. У амреслінгу, метання довбні та перетягування линви – Чернівецького професійного училища радіоелектроніки у боротьбі на пасках – учні  вищого професійного художнього училища № 5 м. Чернівці.

За результатами змагань  перемогла команда Чернівецького професійного машинобудівного ліцею,  друге місце – Чернівецьке професійне училище радіоелектроніки, третє місце – учні  вищого професійного художнього училища № 5 м. Чернівці.

Змагання проведені з метою відбору кращих спортсменів до збірної команди області  для участі у Всеукраїнських спортивних ігор “Козацька наснага”

Переможців змагань нагороджено   дипломами відповідних ступенів та кубками обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

Чернівецьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

 

 

Коментарі

коментарів