На Буковині урочисто вшанували пам’ять Дички Б. М. та ветерана з баскетболу Хочь А. Х.

998

 В спортивному залі Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки проведено змагання з баскетболу пам’яті Заслуженого працівника фізичної культури і спорту України Дички Б. М., члена Всеукраїнської координаційної науково-методичної ради України з фізичного виховання системи профтехосвіти та ветерана з баскетболу майстра спорту СРСР А. Х. Хоча.

У змаганнях взяли участь переможці обласних змагань з баскетболу заклади загально середньої освіти, професійної (професійно-технічної) освіти, вищої освіти І-ІІ р. а. та збірна команда керівників та викладачів фізичного виховання закладів професійної освіти. У підсумку переможцями змагань стали збірна учнів закладів професійної освіти. Срібло вибороли збірна керівників та викладачів з фізичного виховання ЗПО, третє місце – представники Кельменецького ліцею Опорного закладу , а четверте – ДВНЗ «Чернівецький політехнічний коледж».

Кубки, медалі та дипломи переможцям вручили начальник обласного  відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України К.Жукотинський, директор Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки Одайський С. І. та директор МП «Калібр» А. Х. Хочь.

Чернівецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

Коментарі

коментарів