На Буковині розпочались попередні змагання обласного етапу «Cool Games»

1828

З метою впровадження інноваційних підходів до уроків фізичної культури у закладах загальної середньої освіти, збільшення рухової активності, подальшої популяризації здорового способу життя серед школярів у Чернівецькій області розпочались попередні змагання обласного етапу всеукраїнського спортивно-масового заходу «Cool Games» (круті хлопці).

Організаторами змагань виступив відокремлений підрозділ ГО «Українська федерація учнівського спорту» (керівник Заячук М.Д.), обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України за фінансової підтримки управління молоді та спорту облдержадміністрації.

Розпочались змагання серед школярів Новоселицького району, в яких взяли участь чотири команди Новоселицької гімназії та Новоселицької ЗОШ № 3.

Оргкомітет до якого ввійшли представники відділу освіти Новоселицької РДА та дитячо-юнацької спортивної школи відмінно провів змагання.

Юні спортсмени прикладали багато зусиль для перемоги у кожній естафеті, вболівальники емоційно підтримували своїх товаришів.

Переможці та призери змагань нагороджені кубками та грамотами оргкомітету. За підсумками змагань буде сформована збірна команда закладу загальної середньої освіти Новоселицького району, яка буде змагатись у фінальній частині.

 

Найближчим часом будуть проведені попередні змагання в м. Чернівці, м. Сторожинці та м. Сокиряни.

Переможці попередніх змагань будуть виборювати першість у фіналі та можливість взяти участь у всеукраїнському спортивно-масовому заході.

Чернівецьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН

Коментарі

коментарів