На Дніпропетровщині підбито підсумки спортивних заходів, присвячених Дню захисту дітей та завершенню навчального року

877

Протягом останнього тижня травня в навчальних закладах проводилися спортивно-масові заходи з нагоди Дня захисту дітей.

На обласному рівні у фіналах змагалися команди вихованців ДЮСШ, які протягом навчального року подолали відбіркові змагання.

В обласному центрі змагалися волейболісти юнаки 2005-2006 року народження. В змаганнях серед команд міських ДЮСШ перемогли вихованці ДЮСШ № 1 міста Нікополя, на другому ДЮСШ міста Новомосковська, на третьому господарі. Серед ДЮСШ об’єднаних територіальних громад на першому місці ДЮСШ Васильківської, на другому Іларіонівської і на третьому Царичанської селищних рад.

В селищі Піщанка Новомосковського району зустрілися команди футболісти 2005-2006 року народження. Перше місце вибороли юні футболісти з міста Новомосковська, на другому команда господарів, на третьому ДЮСШ Васильківської селищної ради.

В місті Новомосковську відбувся фінал чемпіонату серед юнаків 2007-2008 року народження, де перемогли футболісти ДЮСШ № 1 міста Кривого Рогу, на другому господарі, третє місце у команди Новомосковського району.

Це були останні чемпіонати у 2018-2019 навчальному році, які відділення проводили серед ДЮСШ та спортивних клубів незалежно від відомчої належності.

В загалом 2018-2019 навчальному році було проведено 10 чемпіонатів серед вихованців ДЮСШ та спортивних клубів різних вікових груп, в яких взяли участь 92 команди та 980 учасників.

Дніпропетровське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

Коментарі

коментарів