На Дніпропетровщині стартував Олімпійський тиждень

1050

У Міжрегіональному вищому професійному училищі з поліграфії та інформаційних технологій в рамках Олімпійського тижня щоденно відбуваються різноманітні спортивні заходи. Наразі, 11 вересня відбулися урочистості з метою популяризації серед молоді профосвіти спорту, здорового способу життя та розвитку олімпійського руху.

Особливою подією для усіх стала присутність на заході друга-пластуна, крайового булавного УПЮ, методиста гри “Джура”, головного тренера Школи виховників Джур. Миколи Бігуса. У своєму вітальному зверненні до молоді друг Микола наголосив на меті Пласту – всебічному, патріотичному вихованню та самовихованню української молоді . У перерві між змаганнями Микола Бігус плідно поспілкувався з учасниками Пластового куреня «Макарівський» щодо їх власних точок росту за рік участі у Пласті та подякував його базовому складу, який представляв курінь на третьому етапі гри «Сокіл» («Джура»).

Атмосферу спортивного свята створювали: група чир-лідерів (17-КР), показові виступи студентів-спортсменів, а також святкова хода спортивних секторів від усіх навчальних груп.

Довідка: Олімпійський урок – це спортивно-виховний захід, який має різні види та форми. Метою Всеукраїнського олімпійського уроку є пропаганда здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, розвиток олімпійського руху шляхом залучення якомога більшої кількості юнацтва та молоді до занять спортом.

Дніпропетровське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів