На Дніпропетровщині відбулись змагання XIV Літньої Універсіади України

1719

В період 4-5 травня 2019 року на базі освітянської ДЮСШ № 4 м. Кам’янська пройшли змагання з тхеквондо (ВТФ) у розділі «ПУМСЕ».

Даний вид змагальної програми є досі новим для української студентської молоді.

У змаганнях взяли участь студенти:

– Придніпровської державної академії будівництва та архітектури, м. Дніпро;

– Дніпровського гуманітарного університету;

– Київського національного торговельно-економічний університету;

– Придніпровської державної академії фізичної культури і спорту, м. Дніпро;

– Національного технічного університету «Дніпровська політехніка»;

– Київського університету ім. Б.Грінченка;

– Дніпровського державного університету внутрішніх справ.

В особистих змаганнях серед чоловіків перше місце виборов Єгор Медвідь з Київського національного торговельно-економічний університету, на другому місці Максим Бойко з Національного технічного університету «Дніпровська політехніка».

В особистих змаганнях серед жінок перше місце посіла Надія Бондар з Київського університету ім. Б.Грінченка, на другому місці Валентина Остапенко з Придніпровської державної академії фізичної культури і спорту, треті місця у Яни Петрової з Придніпровської державної академії будівництва та архітектури, та Анастасія Ляшкевич з Національного технічного університету «Дніпровська політехніка».

В парних змаганнях перше місце вибороли Надія Бондар з Київського університету ім. Б.Грінченка та Єгор Медвідь з Київського національного торговельно-економічний університету, на другому місці Яна Петрова з Придніпровської державної академії будівництва та архітектури, м. Дніпро та Максим Бойко з Національного технічного університету «Дніпровська політехніка».

В командних виступах серед жінок перше місце вибороли Яна Петрова з Придніпровської державної академії будівництва та архітектури, Ірина Нічволода з Дніпровського гуманітарного університету, Єлизавета Шкуренко з Дніпровського державного університету внутрішніх справ.

Дніпропетровське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН

Коментарі

коментарів