На Донеччині відбулась нарада з керівниками фізичного виховання закладів вищої освіти

1057

 19 грудня 2018 року в м. Краматорськ, приміщенні Донбаської державної машинобудівної академії (ректор Ковальов В. Д.), відбулася нарада з керівниками фізичного виховання закладів вищої освіти ІІІ-ІV рівнів акредитації Донецької області (ЗВО ІІІ-ІV р.а.). На порядку денному стояли питання щодо підведення підсумків участі ЗВО ІІІ-ІV р.а. в Універсіаді та обласних змаганнях серед студентів ЗВО ІІІ-ІV р.а. Донецької області з видів спорту у 2018 році, пропозицій щодо організації та проведення фізкультурно-масових заходів серед ЗВО ІІІ-ІV р.а. в області в 2019 році для формування Календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів Донецького обласного відділення (філії) КФВС МОН України на наступний рік. 

Заступник начальника Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Максим Крилевський привітав присутніх, ознайомив з порядком денним, розповів керівникам фізичного виховання про спільну роботу відділення та ЗВО ІІІ-ІV р.а., проаналізував участь навчальних закладів в Універсіаді та обласних змаганнях, запропонував учасникам наради поділитися своїми думками стосовно змагань у 2019 році. 
Завідувач кафедри фізичного виховання та спорту Донбаської держаної машинобудівної академії Олійник О. М., керівники фізичного виховання Донецького національного медичного університету Малахова Ж. В. та Донецького національного технічного університету Романій С. М.  виступили з пропозиціями щодо видів спорту, з яких будуть проводитися змагання у 2019 році, складу головної суддівської колегії та змісту регламентів. Присутні погодилися з виступаючими та визначилися зі строками і місцями проведення зональних та фінальних обласних змагань. Керівники фізичного виховання закладів вищої освіти ІІІ-ІV рівнів акредитації вирішили і надалі продовжувати співпрацю з обласним Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, брати активну участь у спортивно-масових заходах у 2019 році згідно плану відділення.

Гарним завершенням наради стало нагородження навчальних закладів, які посіли призові місця в Універсіаді та обласних змаганнях серед студентів ЗВО ІІІ-ІV р.а. та брали активну участь в спортивному житті області, грамотами і кубками Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Донецьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України 

Коментарі

коментарів