На Донеччині відбулись районні змагання з волейболу «Шкільна волейбольна ліга України»

2426

 

Спорт є засобом виховання тоді,

коли він улюблене заняття кожного.

В. Сухомлинський

Невід’ємною частиною фізичного розвитку і становлення особистості в підлітковому віці є фізичне виховання школярів.

Спортивні ігри – один із засобів фізичного виховання та розвитку дитини.

Однією з найпопулярніших спортивних масових ігор, що набула широкого розповсюдження є волейбол.

Гра у волейбол вимагає від учнів максимального прояву фізичних можливостей, вольових зусиль та вміння використовувати набуті навички. Виявляються позитивні емоції: життєрадісність, бадьорість, бажання перемагати. У дітей розвивається відчуття відповідальності, колективізму, швидкість ухвалення рішень між членами команди.

Завдяки своїй емоційності, гра у волейбол є засобом не тільки фізичного розвитку, а й активного відпочинку.

Тож, з 2016 року стартував новий проект щодо популяризації волейболу «Шкільна волейбольна ліга України», який розраховано на п’ять років до 2020 року.

Головною метою змагань «Шкільна волейбольна ліга України» – об’єднати шкільну молодь закладів загальної середньої освіти для участі у змаганнях з волейболу в районах, містах Донецької області та всій Україні.

Заклади освіти Олександрівського району долучилися до участі в турнірі з волейболу.

Успішно завершилися шкільні етапи, районний відбувся 15 лютого на базі Іверської ЗОШ. У ньому взяли участь команди Іверської ЗОШ, Степанівської ЗОШ, Веселогірської ЗОШ, Спасько-Михайлівської ЗОШ.

Гостинно зустріли учасників турніру директор Іверської ЗОШ Бистрицька В. І., вчитель фізичної культури Воронцов В. В.

Урочисту частину підготували педагог-організатор Шинкаренко А. В. та учні Іверської ЗОШ.

Учасників турніру привітали начальник відділу освіти райдержадміністрації Доценко Наталя Анатоліївна, завідувач у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Кухтик Тетяна Миколаївна.

Хочеться зазначити, що всі команди були добре підготовлені до районного етапу турніру. Участь в якому взяли юнаки та дівчата 2002 р. н. та молодших, склад команди 12 гравців.

Вболівальники із захопленням спостерігали за технікою гри. Юні волейболісти виявили майстерність у правилах подачі м’яча, нападаючих ударах та блокуванні, вмінні застосовувати систему гри «кутом уперед», дотриманні техніки безпеки під час занять волейболом.

Перше місце у змаганнях посіла команда Іверської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, вчитель фізичної культури Воронцов Василь Валерійович, II місце Степанівська загальноосвітня школа; III місце Веселогірська загальноосвітня школа.

Всі учасники турніру нагороджені почесними грамотами від райдержадміністрації та перехідним кубком від відділу освіти.

Команда – переможниця Іверської школи  візьме участь у обласних зональних змаганнях.

Любов Олександрівна Белоусова – методист з навчально-виховної роботи відділу освіти райдержадміністрації, побажала всім учням і надалі підвищувати та зберігати рівень свого здоров’я, вдосконалювати свої фізичні здібності на основі систематичних занять волейболом та іншими видами спорту.

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

 

Коментарі

коментарів