На Донеччині відбулись змагання з історичного фехтування

925

 21 грудня на спортивній базі Маріупольського Центру дитячо-юнацької творчості «Вікторія» міського центру позашкільної роботи відбулися спортивно-розважальні змагання з історичного фехтування.

У змаганнях взяли участь 53 вихованці (з яких 21 дівчина) шести дитячо-юнацьких клубів Південної зони Донецької області. Суддівство виконували представники міської громадської організації СК «Сова».

Було цікаво спостерігати, як не лише юнаки, а і дівчата демонстрували свою майстерність на майданчику, намагалися вдало виконувати вправи зброєю. Рефері не зараховував уколи, якщо вони були нанесені з порушенням правил.

Підбивши підсумки усіх поєдинків головна суддівська колегія переможцями у віковій групі до 12 років (фехтування на мечах) визнала Турчанову Вероніку (ДЮК «Витязь»), Симоненка Володимира (ДЮК «Сонячний»). У старшій віковій групі (фехтування на клинках) кращими стали Дузь Світлана (ЦДЮТ «Вікторія»), Смирнов Микита (ДЮК «Зелена планета»).

Переможці та призери змагань були нагороджені дипломами Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, медалями та грамотами від міського центру позашкільної роботи.

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів