На Донеччині відбулись змагання з настільного тенісу серед студентів

867

 Приазовський державний  технічний університет один з найстаріших і найбільших закладів вищої освіти у південно-східній частині України, освітній, науковий і культурний центр Приазов’я. Випускники університету досягають високих результатів у професійній діяльності, гідно представляють свій навчальний заклад на підприємствах. Керівництво університету піклується про всебічний розвиток студентів, слідкує за здоровим образом життя своїх вихованців. 

14 листопада на спортивній базі Приазовського державного технічного університету (ПДТУ) відбулися змагання з настільного тенісу Спартакіади ПДТУ серед студентів першого курсу. Команди семи факультетів взяли участь у змаганнях. По два юнаки та одна дівчина змагалися за звання найкращих тенісистів-першокурсників. Дівчата не поступалися хлопцям, показували високий рівень підготовки. Головна суддівська колегія підбила підсумки і визнала чемпіоном команду студентів факультету Інформаційних технологій. Друге місце посіла команда Економічного факультету, команда Соціально-гуманітарного факультету стала третьою. Учасники отримали задоволення від ігор, гарний настрій, а переможці та призери змагань були нагороджені дипломами Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, медалями, грамотами і спортивними призами від профспілкового комітету Приазовського державного технічного університету.

Донецьке обласне відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України висловлює подяку ректору Приазовського державного технічного університету Волошину В. С. та викладачам за створення умов для навчання і занять спортом.

Донецьке обласне відділення КФВС МОН України

Коментарі

коментарів