На Донеччині відбулись змагання зі скелелазання серед учнівської молоді

1614

З 21 по 23 грудня на базі скелелазного стенду Курахівського професійного ліцею пройшов чемпіонат Донецької області зі скелелазіння серед учнівської молоді. Змагання проходили в п’яті вікових групах по двом напрямкам: лазіння на швидкість і лазіння на трудність. У змаганнях взяли участь майже сто дітей з різних куточків Донецької області (Курахово, Краматорськ, Добропілля, Лиман, Дружківка).

Чемпіонат був організований обласною федерацією альпінізму і скелелазіння «Донбас» і Донецьким обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України при підтримці місії ПРООН (UNDP) в Україні під гаслом «Разом до нових вершин», основна ідея якого є об’єднання молоді на основі спорту. Також від ПРООН усі юні учасники змагань одержали коштовні і солодкі подарунки.

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України і обласна федерація альпінізму і скелелазіння «Донбас» також виражають подяку Курахівській міській раді і Курахівському професійному ліцею за надану допомогу і співпрацю з проведення змагань зі скелелазіння.

Донецьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України 

Коментарі

коментарів