На Донеччині відбувся Олімпійський тиждень

1113

 Кафедра фізичного виховання Донбаської державної машинобудівної академії (ректор Ковальов В. Д.) – є прикладом в роботі для викладачів багатьох закладів вищої освіти. Серед студентів академії популярність здорового способу життя зростає з кожним днем все більше та стрімкіше. Кожен хоче бути здоровим, відчувати силу та бадьорість не тільки духу, а й тіла. При спільній діяльності викладачів та студентів, другі давно  відчули себе творцями власного здоров’я, тобто, власної долі. Не один день в академії не минає без спортивних заходів, змагань, вікторин, квестів, виступів.

Олімпійський тиждень у Донбаській державній машинобудівній академії надовго запам’ятається новачкам-першокурсникам, які тільки знайомляться з традиціями академії.  Турніри з футболу, настільного тенісу, бадмінтону, пляжного волейболу вкотре довели, що студенти Донбаської державної машинобудівної академії – це єдина, згуртована, непереможна, велика студентська родина.

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України висловлює щиру подяку ректору Донбаської державної машинобудівної академії Ковальову В.Д. за створення умов для навчання та занять спортом, керівнику кафедри фізичного виховання Олійнику О.М. та всім викладачам кафедри за сумлінну, бездоганну працю у справі розвитку та виховання молодого покоління.

Донецьке обласне відділення КФВС МОН України

 

Коментарі

коментарів