На Херсонщині відбулися змагання з футболу серед юнаків

1238

На спортивному комплексі Херсонського національного технічного університету позмагаттися зібрались команди юнаків 6 вищих навчальних закладів типу: інститут, академія, університет за програмою обласних студентських спортивних ігор  2017-2018 навчального року.

Відповідно регламенту обласних студентських спортивних ігор в навчальних закладах були проведені змагання з футболу, на І та ІІ етапах, в яких прийняло участь 853 студента.

На ІІІ етапі (фінал) збірні команди вищих навчальних закладів змагались в групах «А» та «Б» з подальшими стиковими іграми відповідно зайнятих місць в групах за участю 102 спортсменів.

В результаті змагань чемпіонами обласних студентських спортивних ігор 2017-2018 навчального року з футболу стали студенти Херсонського державного аграрного університету, на ІІ місці – футболісти Херсонської філії національного університету кораблебудування, ІІІ місце виборола студентська команда Херсонського державного університету, на ІV місці – курсанти Херсонської державної морської академії, на V місці – курсанти Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ і VІ місце посіли футболісти Херсонського національного технічного університету.

За результатами змагань команди були нагороджені дипломами відповідних ступенів.

 

МОН України Комітет з фізичного виховнання та спорту Херсонське обласне відділення (Філія)

 

 

 

Коментарі

коментарів