На Херсонщині відбувся обласний етап Всеукраїнських дитячих спортивних ігор „Старти надій 2017”

2278

14 травня 2018 року  у м. Скадовськ відбулися фінальні змагання ІІІ етапу Всеукраїнських дитячих спортивних ігор „Старти надій 2018” за програмою обласної Спартакіади учнів загальноосвітніх навчальних закладів 2017-2018 навчального року.

У програмі змагань: біг  60 м., стрибки у довжину з розбігу, метання м’яча, піднімання тулуба з положення лежачи в сід  та естафета 8 х 50 м (юнаки та дівчата).

На І та ІІ етапах прийняли участь 5660 учнів з 400 загальноосвітніх навчальних закладів, у фінальних змаганнях прийняли участь 7 команд – переможниць ІІ (зонального) етапу.

В окремих видах програми кращі результати показали:

біг 60 м :

юнаки:

І – Івченко Георгій, Скадовська ЗОШ № 3, з результатом 8,1 сек; І – Острянський Данило, Скадовська ЗОШ № 3; з результатом 8,1 сек; І – Лященко Олег, Бериславська ЗОШ № 1, з результатом 8,1 сек;  ІІ – Марусич Владислав, Скадовська ЗОШ № 3; з результатом 8,2 сек;  ІІІ – Струмілов Вадим, ОЗНВК«Чаплинська школа-гімназія», з результатом 8,2 сек .

дівчата:

І – Саннікова Дар’я, гімназія Новокаховської міської ради; з результатом 8,4 сек; ІІ – Ромаш Євгенія, Гаврилівська ЗОШ Каланчацької ОТГ, з результатом 8,75 сек; ІІІ – Мазуренко Іванна, Гаврилівська ЗОШ Каланчацької ОТГ, з результатом 8,8 сек.

             стрибки у довжину:           

юнаки:

І –  Івченко Георгій, Скадовська ЗОШ № 3; з результатом 4.68 м; ІІ – Питлик Юрій, Скадовська ЗОШ № 3, з результатом 4.39 м; ІІІ – Струмілов Вадим, ОЗНВК«Чаплинська школа-гімназія», з результатом 4.39 м.

дівчата:

І –  Саннікова Дар’я, гімназія Новокаховської міської ради; з результатом 4.43 м; ІІ – Папідзе Софія, гімназія Новокаховської міської ради; з результатом 3.98 м; ІІІ – Пасічник Валерія, Гаврилівська ЗОШ Каланчацької ОТГ, з результатом 3.93 м.

метання м’яча:

юнаки:

І – Рубець Юрій, Бериславська ЗОШ № 1, з результатом 60 м, ІІ – Струмілов Вадим, ОЗНВК«Чаплинська школа-гімназія», з результатом 58 м; ІІІ – Бойко Євген, гімназія Новокаховської міської ради, з результатом 52 м.

дівчата:

І –  Паїк Марія, Херсонська спеціалізована школа № 30, з результатом 37 м; ІІ – Охрімчук Вікторія, Бериславська ЗОШ № 1, з результатом 29 м; ІІІ – Тимошенко Вероніка, гімназія Новокаховської міської ради, з результатом 28 м.

 піднімання тулуба в сід за 1 хв:

юнаки:

І – Острянський Данило, Скадовська ЗОШ № 3, з результатом 75 разів; ІІ – Хомяков Максим, НВК «Гімназія-спеціалізована школа» м.Генічеськ , з результатом 70 разів; ІІІ – Іващенко Микита, Скадовська ЗОШ № 3, з результатом 70 разів.

дівчата:

І – Жигаренко Олександра, Скадовська ЗОШ № 3, з результатом 74 рази; ІІ – Тимошенко Вероніка, гімназія Новокаховської міської ради, з результатом  67 разів; ІІІ – Папідзе Софія, гімназія Новокаховської міської ради, з результатом  65 разів.

естафета 8 х 50 м:

І – команда гімназії Новокаховської міської ради; ІІ – команда Скадовської ЗОШ № 3; ІІІ – команда Бериславської ЗОШ № 1.

За підсумками проведених  командні місця розподілилися наступним чином:

 І – команда гімназії Новокаховської міської ради;

ІІ – команда Скадовської ЗОШ № 3;

ІІІ – команда Бериславської ЗОШ № 1;

ІV –команда Херсонської спеціалізованої школи № 30;

V – команда ОЗНВК«Чаплинська школа-гімназія»;

VІ –  команда НВК Генічеської «Гімназія-спеціалізована школа»;

VІІ – команда  Гаврилівської ЗОШ Каланчацької ОТГ.

Переможець ІІІ етапу – команда гімназії Новокаховської міської ради братиме участь у фінальних змаганнях Всеукраїнських дитячих спортивних ігор „Старти надій 2018”.

Херсонське обласне відділення (філія) КФВС МОНУ

Коментарі

коментарів