На ХХХІ Всесвітній літній Універсіаді розпочались змагання з легкої атлетики і спортивної гімнастики. Підсумки четвертого дня

562

Обидва представники України у секторі для стрибків у висоту сьогодні кваліфікувалися до фіналу. Роман Петрук з Житомирського державного університету імені Івана Франка і Владислав Лавський з Львівського національного університету ветеринарної медицини і біотехнологій взяли висоту 2.20. Роман – з першої спроби, Владислав – з третьої.

У метанні списа Еріка Лукач з Національного університету фізичного виховання і спорту показала 14 результат і до фіналу не пройшла.

Назар Чепурний, Микита Мельников, Богдан Супрун (усі – Національний університет фізичного виховання і спорту і Пантелій Колодій (Національний університет «Запорізька політехніка» у командних змаганнях зі спортивної гімнастики йдуть четвертими за результатами двох потоків із чотирьох.

Завершили виступи у командному турнірі наші бадмінтоністи. На жаль, зачепитися за перемоги у матчі з традиційно потужними командами з Азії не вдалося. Втім, команда здобула безцінний досвід. І спробує показати свою найкращу гру вже в індивідуальних та парних дисциплінах: попереду у бадмінтоні розіграш іще пʼяти комплектів медалей.

Прес-служба КФВС МОН

Коментарі

коментарів