На Хмельниччині відбувся в онлайн-вебінар за участю керівників та викладачів фізичного виховання ЗПО (ЗПТО)

322

22 квітня спільно з Науково-методичним центром професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області (НМЦ ПТО ПК) відбувся в онлайн режимі вебінар за участю керівників та викладачів фізичного виховання закладів професійної (професійно-технічної) освіти. 

Всього взяло участь у засіданні представники з 22 ЗП(ПТ)О, тобто 100%. Розглядалися  питання:

  • Координації роботи викладачів фізичного виховання під час дистанційного та очного навчання. 
  • Рекомендації щодо стратегічного розвитку фізичного виховання та спортивної підготовки серед учнівської молоді на період до 2025 року (наказ Міністерства освіти і науки України від 15.02.2021 р. № 194). 
  • Про організацію та проведення фізкультурно-оздоровчих та спортивно-масових заходів серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти, які передбачені Календарем Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України на 2021 рік. 
  • Постанова Міністерства охорони здоров’я України від 19 листопада 2020 року № 58 «Про затвердження протиепідемічних заходів під час проведення спортивних змагань на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби СOVID-19».

В роботі засідання приймали участь від Хмельницького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН Тетяна Бойко та методист лабораторії загальноосвітньої підготовки   НМЦ ПТО ПК Лариса Погребняк.

Хмельницьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів