На Івано-Франківщині підвели підсумки роботи дитячо-юнацьких спортивних шкіл у 2017 році

1532

Івано-Франківським обласним відділенням (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту в приміщенні відділу освіти Галицької районної державної адміністрації проведена нарада директорів СДЮШОР та ДЮСШ, у якій також взяли участь Чабак Олександр Іванович – заступник голови Галицької РДА  та Матейко Іван Богданович – начальник відділу освіти Галицької РДА.

На нараді обговорено наступні питання:

–    про підсумки роботи дитячо-юнацьких спортивних шкіл за 2017 рік;

– про внесення змін до Положення про проведення огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл. Обговорення проекту змін до Положення та пропозицій до нього;

– оздоровлення дітей у літній канікулярний період;

– організація та проведення усіх етапів закупівель в системі «Прозоро» та допорогові закупівлі;

–  підсумки змагань ДЮФЛ ІФО усіх вікових груп футбольного навчального року 2017/2018. Організація та проведення змагань у наступному навчальному році;

– про припинення встановлення консолідованого заліку організаціям фізкультурно-спортивної спрямованості за отримані спортивні результати на всеукраїнських та міжнародних змаганнях членів збірних команд України (основний склад, кандидати) в разі переходу з однієї організації до іншої.

Також відбулось нагородження переможців та призерів огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл та рейтингу СДЮСШОР, ДЮСШ за 2017 рік.

Після наради директори спортивних шкіл приєднались до своїх команд для участі у IV обласній спартакіаді серед працівників СДЮСШОР, ДЮСШ, ОДЮСШ.

Івано-Франківське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

Коментарі

коментарів