На Казанківщині пройшов масштабний дитячій турнір з міні-футболу

1470

9 листопада в смт. Казанка відбувся дитячий турнір з міні-футболу серед учнів загальноосвітніх закладів освіти Казанківського району. Спортивне свято було приурочене до 111-ї річниці футболу Миколаївської області.

Організаторами заходу виступили Федерація футболу Миколаївської області спільно з  Миколаївським обласним відділенням (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, Казанківська РДА та районна рада.

Привітати юних спортсменів з початком змагань приїхали заступник голови райдержадміністрації Володимир Притуленко, начальник відділу освіти Казанківської ОТГ О. Лука, провідний спеціаліст відділу розвитку футболу ФФМО Олександр Мариненко, директор Казанківської ДЮСШ Лілія Дема та голова Казанківської районної федерації футболу Микола Подлінєв. Почесні гості побажали учасникам отримати приємні враження від гри, здобути бажану перемогу у турнірі та без травм завершити  змагання.

За призові місця змагалися 10 команд з Казанківської та Володимирівської територіальних громад.

Після жеребкування між командами розпочалися захоплюючі футбольні баталії. Ігровий день був досить насичений, а юні футболісти демонстрували хороший рівень підготовки.

У результаті серії ігор визначились переможці та призери турніру. Перемогу отримали учні Казанківської ЗОШ №4, друге місце посіла команда Миколо-Гулакiвської ЗОШ, а третє місце виборола команда Казанківської ЗОШ № 1.

Нагороджуючи команди Олександр Мариненко від імені голови Федерації футболу Миколаївської області Олександра Пасічного привітав фіналістів та подякував за гарну та змістовну гру.

Всі команди-учасниці отримали по футбольному м’ячу від Федерації футболу Миколаївської області, а переможець та призери турніру були нагороджені кубками, медалями та грамотами.

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів