На Кіровоградщині відбулося засідання коміссії з питань призначення обласної стипендії

1059

13 листопада 2019 року під керівництвом першого заступника голови обласної державної адміністрації Сергія Коваленка відбулося засідання комісії з питань призначення обласної стипендії студентам закладів вищої освіти та учням закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

У березні поточного року Кіровоградська обласна рада оновила Положення про обласну стипендію, в якому за пропозицією управління освіти, науки, молоді та спорту змінено підхід до визначення претендентів. Відтепер не адміністрація освітніх закладів, а самі студенти та учні можуть номінувати себе на отримання стипендії. Вони особисто подають до управління анкети встановленого зразка та інформацію про свої освітні, творчі, спортивні та інші здобутки.

За значні спортивні досягнення та перемогу у відповідній номінації обласну стипендію отримуватимуть студенти ЦДПУ імені В.Винниченка Роман Непота, Анжеліка Намєснік, Валерія Демченко, учень Регіонального центру професійної освіти імені О.С. Єгорова Роман Копійка, учениця ПТУ № 16 (м. Мала Виска) Віра Герун, учень ПТУ № 36 (смт Новгородка) Віталій Волков.

Кіровоградське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів