На Київщині пройшла легкоатлетична естафета

1997

В селищі Гребінки відбулась 24-та легкоатлетична естафета присвячена 73-ій річниці перемоги над нацизмом та вшанування пам’яті загиблих в Другій світовій війні. Легкоатлетична естафета проходить по центральній вулиці селища, а старт бере біля обеліску Слави на Центральній площі Гребінок. На параді відкриття до учасників з словами привітання звернувся заступник голови Васильківської районної ради Сергов Сергій Олегович, заступник голови селищної ради Руденко Василь Миколайович, учасник бойових дій в зоні АТО Чайковський Ігор, ветеран війни, спорту та праці – Муха Микола Савович, який 30 років був керівником фізичної культури Васильківського району і восени йому виповниться 93 роки.

В змаганнях взяли участь 26 команд загальноосвітніх шкіл Васильківського району, а це більше 500 учасників. На протязі всієї естафети розмістились вболівальники, яких було близько 2000. Спочатку відбулись п’ять попередніх забігів, переможці яких виходили в фінал. Всі команди відчайдушно боролись за п’ять місць в фінальному забігу, що давало право поборотись за медалі.

Фінал пройшов цікаво і напружено. Спочатку лідерство захопила команда ОНЗ Гребінківський НВК, але під кінець вперед вийшла команда Калинівської ЗОШ №2, яка і здобула перемогу. Місця фіналі розподілились так:

1 місце – Калинівська ЗОШ (тренер Тітарук В.О.);

2 місце – Глевахівська ЗОШ (тренер Сухомлин О.М.);

3 місце – ОНЗ Гребінківський НВК (тренери Москалюк Н.В.);

4 місце – ОНЗ Калинівський НВК №1(тренер Онопрієнко О.І.);

5 місце – Путрівський НВК (тренер Кучма В.М.).

На параді закриття змагань учасників привітала голова Гребінківської селищної ради Збаращенко Наталя Сергіївна, яка разом з Мухою Миколою Савовичем нагородила всіх переможців і призерів легкоатлетичної естафети.

Висловлюємо слова подяки вчителям та адміністраціям загальноосвітніх закладів за підготовку і участь шкіл в змаганнях, слова вдячності всім організаторам, спонсорам і меценатам, які допомагали в організації нашого спортивно-патріотичного заходу.

Вітаємо переможців та призерів !!!

Коментарі

коментарів