На Київщині відбулась відкрита першість Васильківського району з панкратіону серед юнаків і дівчат 2001-2010 років народження

1634

31 березня 2018 року в спортивному комплексі імені Івана Піддубного Васильківської районної дитячо-юнацької спортивної школи відбулась відкрита першість Васильківського району з панкратіону серед юнаків і дівчат 2001-2010 років народження за підтримки депутата Київської обласної ради Владислава Одинця.

В змаганнях брали участь спортсмени з м. Василькова, Білої Церкви, Фастова, Васильківського, Фастівського районів. 140 юних спортсменів змагались в різних вікових і вагових категорій.

На параді відкриття, до учасників змагань із словами привітання, звернувся голова Васильківської районної  державної адміністрації Одинець Владислав Іванович, який звернув увагу на величезне значення фізичної культури і спорту у справі виховання здорового молодого покоління нашої держави.

Учасників змагань на гостинній землі Калинівки вітала селищний голова Олексенко Юля Олексіївна.

Змагання пройшли в дружній атмосфері та безкомпромісній спортивній боротьбі. Всі переможці і призери змагань отримали медалі та грамоти.

Київське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

Коментарі

коментарів