На Київщині відбувся чемпіонат області з боксу серед школярів

1469

Протягом трьох днів з 7 по 9 лютого в місті Василькові проходив Чемпіонат Київської області з боксу серед юнаків 2005-2006 років народження. В змаганнях приймали участь 110 спортсменів з 26 регіонів Київської області.  

Команду Васильківської районної дитячо-юнацької спортивної школи відділу освіти Васильківської РДА, в складі 5-ти чоловік, до Чемпіонату області готував тренер ДЮСШ Яровий Іван Генадієвич. Тренування і підготовка до змагань проходила в  СК імені Івана Піддубного (ВР ДЮСШ), що в селищі Калинівка, який за допомогою голови Васильківської РДА Одинця В. І. обладнаний всім необхідним боксерським інвентарем.

Підводячи підсумки участі вихованців закладу в Чемпіонаті Київської області можна сказати, що вони виступили на відмінно. Боксери районної ДЮСШ  Алексеєв Єгор та Марченко Віталій завоювали дві бронзові медалі в своїх вагових категоріях, посівши треті місця в чемпіонаті Київської області.

Ще два вихованці спортивної школи – Ломакін Марк (вагова категорія 44.5 кг) та Скорич Назар (вагова категорія  48 кг) завоювали дві золоті медалі в Чемпіонаті Київської області. По дорозі до фіналу, вони провели по три бої і стали Чемпіонами. Це великий успіх молодого тренера та його учнів. Вітаємо!

Надалі,  їх чекає тяжка, тренувальна робота по підготовці до зонального Чемпіонату  України з боксу серед юнаків 2005-2006 року народження, який стартує в березні 2019 року у місті Бориспіль.

Київське обласне відділення КФВС МОН України

Коментарі

коментарів