На Київщині визначились найкращі шкільні волейбольні команди

1297

20 лютого, в спортивному залі Путрівського НВК, відбувся фінал першості Васильківського району з волейболу серед юнаків 7-9 класів загальноосвітніх шкіл Васильківщини. Організували і провели змагання сектор молоді та спорту відділу освіти Васильківської РДА та Васильківська районна дитячо-юнацька спортивна школа.

В зональних змаганнях, які передували фіналу і проходили з 13 по 18 лютого 2019 року в шести територіальних зонах, прийняли участь 19-ть команд загальноосвітніх шкіл району.

В фіналі, зустрілись шість переможців зональних змагань. Шляхом жеребкування, команди були розподілені на дві групи. Групові змагання проходили по коловій системі, після чого відбулись стикові ігри.

В матчі, за третє місце зустрілись команди Данилівської ЗОШ та Іванковичівського НВК. В дуже напруженій спортивній  боротьбі, третє місце і бронзові нагороди завоювала команда Данилівської ЗОШ.

В головному фіналі зустрілись, добре відомі один одному суперники – команда Лосятинської ЗОШ та НВК «Ковалівська гімназія». Вони без розвідки повели боротьбу за золото першості.

В підсумку команда з Ковалівки виявилась сильнішою, вона і стала Чемпіоном.

Підсумкова таблиця фінальної частини першості району з волейболу серед юнаків має такий вигляд:

1 місце – НВК «Ковалівська гімназія» (тренер Ярошенко М. І.);

2 місце – Лосятинська ЗОШ (тренер Крот О. В.);

3 місце – Данилівська ЗОШ (тренер Коваленко О. В.);

4 місце – Іванковичівський НВК;

5 місце – Путрівський НВК;

6 місце – Калинівський НВК №1.

 

Всі переможці і призери отримали медалі, грамоти та кубки. Нагороди вручали: завідуючий сектором молоді та спорту відділу освіти Васильківської РДА Фещенко Г. Ю. та директор Васильківської районної ДЮСШ Нехта В. В.

Вітаємо всіх учасників фіналу та висловлюємо слова вдячності директору Путрівського НВК Битько Л. С., за сприяння в проведені змагань.

Київське обласне відділення КФВС МОН України

Коментарі

коментарів