На Київщині відбулася обласна педагогічна рада на тему «Формування Людини Майбутнього – основний ціннісний орієнтир сучасної освіти»

1670

21 серпня 2019 року у м. Бучі відбулася обласна педагогічна рада на тему «Формування Людини Майбутнього – основний ціннісний орієнтир сучасної освіти».

У роботі ради взяли участь Михайло Бно-Айріян, голова Київської обласної державної адміністрації, Микола Стариченко, голова Київської обласної ради, Вадим Стеценко, голова Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, Анатолій Цикалюк, голова Київської обласної профспілки працівників освіти і науки України, Віра Рогова, директор департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, керівники місцевих органів управління освітою, директори навчальних закладів та громадських організацій області.

У своєму виступі Вадим Стеценко, привітавши учасників наради, розповів про високі здобутки юних освітянських спортсменів Київської області на змаганнях всеукраїнського та міжнародному рівнях. Зокрема, команда Київщини посіла друге місце серед областей України – учасників Всесвітніх ігор з єдиноборств серед школярів «Combat Games 2019», учні області вибороли друге загальнокомандне місце у зимовій Гімназіаді України 2019 року та інших змаганнях.

Вадим Григорович також проінформував учасників ради про стратегічні інноваційні спортивні заходи, які відбудуться у 2019/2020 навчальному році (Всеукраїнські спортивно-масові заходи серед школярів «Cool Games», «Challenge Fest» та інші).

Київське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

Коментарі

коментарів