На Київщині відбувся 2-й етап «Олімпійського лелеченя – Olympic move UA»

1855

20 квітня 2019 року в спортивній залі Пісківського НВО відбувся ІІІ етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя – Olympic move UA». Метою його проведення є заохочення дітей та учнівської молоді до занять спортом, формування філософії життя за олімпійськими цінностями – дружби, досконалості та взаємоповаги, а також залучення здобувачів освіти до активних занять фізичною культурою та спортом, пропаганда здорового способу життя.

Цього року в цьому наймасовішому та надзвичайно цікавому спортивному заході взяли участь команди: м. Бучі, Іванківського району, Бородянського району, Вишгородського  та Пісківської ОТГ.

Зі спортивним святом усіх учасників, педагогів, вболівальників привітали: представники олімпійського комітету, селищний голова, начальник відділу освіти Пісківської ОТГ.

На змаганнях панувала дружня атмосфера. Учасники мали змогу показати свої знання у конкурсі «Знавці олімпійського спорту», продемонструвати злагодженість дій у конкурсі «Презентація», показати спритність та командний дух у конкурсах «Комбінована естафета» та «Рухлива гра».

Учасники працювали злагоджено, допомагали та підтримували один одного, ділилися враженнями, показали чудову підготовку до змагань та спортивний азарт. До кінця змагань зберігалася інтрига, не було відомо, хто стане переможцем і тільки після підрахунків останнього конкурсу став відомий переможець.

За підсумками протоколів місця розділились наступним чином:

Команда «Лідер», м. Бучі – І місце;

Команда «Здоров’як», Пісківської ОТГ – ІІ місце;

Команда «Олімпік», Бородянського району – ІІІ місце.

Команда «Сильні крила», Вишгородського району та команда «Юні олімпійці», Іванківського району нагороджені дипломами за участь у змаганнях.

Вітаємо переможців та учасників спортивно-масового заходу!

Київське обласне відділення КФВС МОН

Коментарі

коментарів