На Київщині завершилися Всеукраїнські змагання з футболу “Шкіряний м’яч – Кубок Coca-Cola”

2506

7 червня, у Вишневому выдбулися вирышальны поэдинки Всеукраїнських змагань з футболу “Шкіряний м’яч – Кубок Coca-Cola” – 2018/19 у яких приймали участь гравці вікової категорії U13. Це був третій ігровий день фінального турніру, під час якого і визначились найкращі команди!

Перемогу ж у турнірі та загальне перше місце здобула команда ЗОШ № 15 м. Харкова, яка у вирішальному матчі зуміла здолати команду ЗОШ № 29 м. Тернополя – 2:1.

А от у матчі за 3 місце перемогу святкували футболісти ЗОШ № 12 з Конотопа, які після рахунку 1:1 в основний час здобули перемогу 4:2 у серії післяматчевих пенальті над гравцями ЗОШ м. Гола Пристань.

Також, окремий кубок за перемогу у змаганнях з елементів техніки гри у футбол вибороли представники ЗОШ № 12 з Конотопа.

А ще було обрано найращіх гравців фінального турніру:

НВК с. Щасливе – Морозов Євген;

НВК № 26 м. Рівне – Фарманюк Олександр;

Гімназія № 8 м. Одеса – Ковальський Микита;

ЗОШ № 10 м. Івано-Франківськ – Говдяк Дмитро;

ЗОШ № 12 м. Конотоп – Грищенко Олександр;

ЗОШ м. Гола Пристань – Жаданов Іван;

ЗОШ № 29 м. Тернопіль – Співак Олег;

ЗОШ № 15 м. Харків – Кайдалов Данило.

По завершенню вирішального матчу відбулося нагородження учасників змагань. Усі футболісти отримали пам’ятні подарунки від ААФУ, футбольні м’ячі та призи від Української асоціації футболу. В свою чергу команди отримали комплекти ігрової форми.

Відзнаки дітям вручили голова Всеукраїнського оргкомітету змагань Андрій Біба – кращий футболіст СРСР 1966-го р., перший віце-президент ААФУ Олександр Каденко та заступник голови Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Володимир Артамонов.

Прес-служба КФВС МОН

Коментарі

коментарів