На Луганщині розпочались змагання серед школярів і школярок «Спортивна надія України»

1895

З 6 по 10 листопада у місті Рубіжне, що на Луганщині, відбуватимуться Всеукраїнські старти серед школярів «Спортивна надія України». До програми змагань входять такі види спорту, як баскетбол та волейбол серед дівчат та юнаків, а також бокс серед хлопців. Ця спортивна подія покликана об’єднати школярів заради спортивного руху, сформувати в них здоровий образ життя та залучити учнівську молодь до систематичних занять спортом.

На урочистій частині відкриття спортивного заходу були присутні заступник міністра освіти і науки України, президент Української федерації учнівського спорту Роман Греба, голова Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Вадим Стеценко. Завдяки Фонду Міжнародної Асоціації підтримки України для учасників змагань та шкіл Донецької і Луганської областей було надано 2000 футболок, які дітям вручив представник Фонду Анатолій Фатєєв. Проведення змагань проходитиме під керівництвом Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства світи і науки України, а також Української федерації учнівського спорту. А от безпосереднє проведення заходу покладено на Луганське відділення Комітету та суддівську колегію з вказаних вище видів спорту.

Так, до участі у змаганнях з волейболу, боксу та баскетболу допущені команди закладів загальної середньої освіти та дитячо-юнацькі спортивні школи областей України та міста Києва. Змагання з баскетболу та волейболу проводитимуться серед юнаків та дівчат 2003-2005 років народження, а боксу серед юнаків 2005-2006 років. Баскетбольні та волейбольні змагання будуть командними, а боксерські – особисто-командними. Побажаємо всім учасникам в учасницям перемоги і показати у змаганнях свої найкращі якості!

                                              Прес-служба КФВСМ МОН України

Коментарі

коментарів