На Львівщині організовують футболгольф-турнір для учасників АТО/ООС та їх родин

1755

Цієї суботи, 7 вересня 2019 року, з 9.00 до 19.00 Львівське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України у співпраці із Львівським центром надання послуг учасникам бойових дій організовує турнір з футболгольфу для учасників АТО/ООС та членів їх сімей (дружина/чоловік та діти).

Футболгольф – це cпортивна гра в якій окремі учасники або команди змагаються, заганяючи футбольний м’яч в спеціальні лунки ударами ноги, намагаючись пройти відведену дистанцію за мінімальну кількість ударів, та обійти при цьому існуючі перешкоди. У грі необхідно пройти все поле (курс), а це 9 лунок, за мінімальну кількість ударів. 

Захід спрямований на організацію спільного сімейного дозвілля учасників АТО/ООС та членів їх родин. 

Для участі необхідно зареєструватися за посиланням (кожна особа реєструється окремо) https://cutt.ly/MwQYcGg. Кількість місць обмежена. З собою мати: посвідчення УБД та паспорт для дружини/чоловіка.

Майданчик для гри розташований на спортивно-веслувальній базі Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України у с. Наварія Пустомитівського району Львівської області (вул. Берегова, 7). Контактна інформація у організаторів заходу Босого Андрія (моб. 097-1434827) та Ігнатовича Анатолія (тел. 032-2760589).

Львівське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів