На Львівщині стартувала XIV Універсіада України зі стрільби з лука

2417

Сьогодні у Львові стартували змагання XIV Універсіади України зі стрільби з лука. Протягом чотирьох днів на стрілецькому полі спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи “Електрон” за перемогу змагатимуться студентські команди Вінницької, Рівненської, Чернівецької, Сумської, Харківської, Одеської, Львівською областей та міста Києва.

Загалом щоб випробувати свої сили у стрільбі з блочного і олімпійського луків до Львова завітали понад 100 студентів-спортсменів. У складі збірної області за нагороди змагаються вихованці Львівського національного медичного університету імені Д.Галицького, Національного університету “Львівська політехніка” та Львівського державного університету фізичної культури імені І.Боберського.

Щоб підтримати учасників Універсіади на церемонії урочистого відкриття до присутніх звернулись начальник управління фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації Роман Хім’як, начальник Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Анатолій Ігнатович, президент відокремленого підрозділу Спортивної студентської спілки України Євген Приступа, голова Федерації стрільби із лука Львівської області Олександр Калініченко та головний суддя змагань Надія Кокот.

Одразу після церемонії відкриття студентські “Робін Гуди” виконували вправи кваліфікаційного раунду з олімпійського луку на дистанції 70 метрів та вправи кваліфікаційного раунду з блочного луку на дистанції 50 метрів. За підсумками змагань буде визначено склад національної студентської збірної, що представлятиме Україну на XXX Всесвітній літній Універсіаді в італійському Неаполі.

“Вже давно не є сенсацією, що львівські лучники, – одні із кращих в Україні. Водночас, усі змагання – це інтрига, тому хто переможе, а хто поїде зі Львова без нагород стане зрозуміло лише у п’ятницю. Ми ж запрошуємо усіх львів’ян, які люблять лучний спорт, завітати на “цитадель” і повболівати за львівських спортсменів,” – коментує початок Універсіади України голова оргкомітету Анатолій Ігнатович.

Зазначимо, що захід організовують Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та його Львівське обласне відділення, Федерація стрільби із лука Львівської області у співпраці із Студентською спортивною спілкою України.

 

Львівське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН

Коментарі

коментарів