На Миколаївщині відбулись XVIII обласні Спортивні ігри серед студентів коледжів

973

 З 6 по 9 листопада дівчата, що навчаються у коледжах Миколаєва змагалися за першість  у волейболі.

6-8 листопада відбувалися групові ігри. У групі А змагалися команди Миколаївського політехнічного коледжу, Технолого-економічного коледжу МНАУ, Миколаївського будівельного коледжу та коледжу МНУ ім. В. О. Сухомлинського.

У групі Б змагалися команди Миколаївського базового медичного коледжу, Миколаївського державного коледжу економіки та харчових технологій, Миколаївського коледжу транспортної інфраструктури та Миколаївського коледжу бізнесу і права.

9 листопада відбулися фінальні зустрічі команд. У стикових іграх між командами визначилися лідери та аутсайдери змагань.

Цікавою та емоційною виявилася гра за 3-4 місце між командою Миколаївського державного коледжу економіки та харчових технологій і командою Миколаївського будівельного коледжу. У підсумку з рахунком 2:0 за партіями перемогли «харчовики».

За 1-2 місце боролися давні супротивники – команди Технолого-економічного коледжу Миколаївського національного аграрного університету та Миколаївського базового медичного коледжу. Дівчата демонстрували майстерність у подачах, прийомі м’яча, ударах та складних тактичних комбінаціях. У першій партії гра «йшла» майже на рівних, а от у другій партії «медики» виявилися сильнішими. Отже, результат двох партій – 2:0 на користь Миколаївського базового медичного коледжу.

За підсумками проведених змагань з волейболу місця розподілились наступним чином:

І місце – Миколаївський базовий медичний коледж;

ІІ місце – Технолого-економічний коледж Миколаївського національного аграрного університету;

ІІІ місце –  Миколаївський державний коледж економіки та харчових технологій.

Призери змагань нагороджені дипломами та грамотами Миколаївського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів