На Миколаївщині відбулось засідання методичної комісії інструкторів з фізичного виховання

2014

14 лютого 2019 року на базі ДНЗ №6 «Світлячок» міста Южноукраїнська відбулося засідання методичної комісії інструкторів з фізичного виховання ЗДО на тему: «Формування зацікавленості дітей заняттями з фізичної культури засобами спортивних ігор».

Інструктор з фізкультури ЗДО №6 Барсукова В. М. запропонувала присутнім познайомитися з оздоровчою методикою дихання О. М. Стрельнікової, яку діти з великим задоволенням виконують.  

Весь комплекс необхідних вправ інструктор перетворила на гру. Наприклад, для тренування гранично активного вдиху дітям дає ігрові завдання: «Гаром пахне! Звідки? Тривога! Нюхайте!» або «Нюхайте швидко, як оплеск в долоні!», «Накачуйте легені, як шини!».

Всі вправи мають ігрові назви, наприклад, «Кішка», «Насос», «Горішки», «Пилосмок», «Маятник» тощо.

Для виконання дихальної гімнастики необхідна мотивація. У дітей старшого дошкільного віку  мотивація збереження і зміцнення власного здоров’я вже вироблена, а ось молодших треба зацікавити. В пригоді завжди стає казка. Вигадує їх Валентина Барсукова самостійно.

Це казки,  в яких педагог поєднує фізичне виховання з валеологічним, розширює пізнавальний розвиток дошкільнят, формує культурно-гігієнічні навички, викликає зацікавленість до процесів, які відбуваються в організмі людини.

Інструктори фізичної культури познайомилися на практиці з виконанням вправ за методикою О. М. Стрельнікової.

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів