На Миколаївщині відбувся обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»

1988

Не один рік крокує Україною дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»), об’єднуючи тисячі юних сердець однією метою шляхом свідомого пізнання і прийняття геройського, лицарського, гуманного і демократичного славного минулого наших предків – Українського козацтва, його традицій, культури, науки, військового мистецтва та господарювання; духовно і морально піднятися до розуміння Української Національної Ідеї, до свідомого громадянина України.

2003 року дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») розпочала своє існування. На Миколаївщині вона щорічно проводиться з 2014 року. Обласний етап заходу проводився на базі Мішково-Погорілівської санаторної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Вітовського району.

Теплого сонячного дня 4 червня 19 роїв районів та ОТГ області зібралися визначити переможця у змаганнях та конкурсах за шістьма напрямками:

  • військово-прикладна підготовка включала «Впоряд», стрільбу, воєнізовану естафету;
  • фізична підготовка: перетягування линви, козацький боулінг «Перекоти поле»;
  • «Рятівник»: теорія, практика, на акваторії;
  • туристично-спортивна смуга перешкод: смуга перешкод, орієнтування у плавнях;
  • козацький рейд «Пластун»;
  • конкурсна програма: «Відун», «Ватра», «Добре діло», таборування.

У напруженій боротьбі чотирьох днів змагань були сльози радості й гіркоти розпачу. Найприємнішими були особисті привітання юним джурам від голови Миколаївської облдержадміністрації Олексія Савченка.

У підсумку змагань юні джури Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст. № 51 зайняли І місце, Баштанської ОТГ – ІІ місце та Новоодеського району – ІІІ місце.

Миколаївське обласне відділення (філія) КФВС МОН України

Коментарі

коментарів