На Миколаївщині відбувся турнір з військово-прикладних видів спорту

2240

Традиційно, за ініціативи управління освіти Южноукраїнської міської ради Миколаївської області, в м. Южноукраїнську щорічно проводяться змагання з військово-прикладних видів спорту на Кубок пам’яті воїнів АТО ім. Сергія Горобця серед старшокласників.

28 вересня, у стінах Южноукраїнської загальноосвітньої школи №3, учнем якої був Сергій Горобець, проведено захід, присвячений патріотам нашої  країни.

У турнірі брали участь команди хлопців 10-11 класів загальноосвітніх шкіл і гімназії міста Южноукраїнська та команда юнаків Южноукраїнського професійного ліцею, яка виступала поза конкурсом.

Привітав учасників змагань заступник начальника управління освіти Пузир Олег Михайлович.

У програмі змагань: неповне розбирання та складання автомата, підтягування на перекладині, човниковій біг та комплексна естафета.
Такі змагання з військово-прикладних видів спорту серед допризовної молоді проводяться з метою формування у підростаючого покоління громадянської позиції, підвищення рівня фізичної та психологічної підготовки учнівської молоді до служби у Збройних Силах України, розвитку зацікавленості у вивченні основ військової справи.

Кращий результат на першому етапі показали учні гімназії №1 Гречішніков Олексій та Гульчак Микита, у підтягуванні на перекладині виграли учні ЮЗШ №3 Полішук Артур і Марініч Микола, у човниковому бігу найшвидшими були учні ЮЗШ №4 Журавльов Дмитро та Галкін Артур. В естафеті кращий час у команди ЮЗШ №1 ім. Захисників Вітчизни.

За результатами усіх видів змагань переможцем стала команда хлопців  Южноукраїнської ЗОШ №3. Перехідний Кубок пам’яті залишився у Южноукраїнської ЗОШ №3 ще на рік.

За словами головного судді змагань, вчителя предмету «Захист Вітчизни» Білого Юрія Івановича: «Такі заходи відіграють важливу роль у патріотичному вихованні. Це ще одна можливість для учнів показати, що вони патріоти своєї школи, держави».

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів