На Миколаївщині відбулися зональні змагання з тенісу настільного ХХІ обласних Спортивних ігор

445

22 лютого 2022 відбулися обласні зональні змагання з тенісу настільного ХХІ обласних Спортивних ігор серед учнів закладів загальної середньої освіти. Змагання проводилися у 13 зонах за участю команд школярів з 44 територіальних громад Миколаївщини.

24 лютого у м. Вознесенську Вознесенського району та у с. Мішково-Погорілове Миколаївського району переможці зональних змагань зустрінуться у фіналах

Миколаївське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України щиро дякує суддівським колегіям, колективам територіальних громад та закладів, на базах яких проводилися заходи, за організацію та проведення змагань.

Також вітаємо всіх учасників сьогоднішнього спортивного дійства!

ФІНАЛЬНІ ЗМАГАННЯ будуть проводитися у двох підгрупах окремо:

– між командами територіальних громад, де кількість учнів більша, ніж 1000 осіб;

– між командами територіальних громад, де кількість учнів менша, ніж 1000 осіб.

Тож вітаємо фіналістів!

І підгрупа:

Команди учнів Інгульського та Центрального районів м. Миколаєва, м. Певомайська, м. Вознесенська, Новоодеської, Шевченківської, Вознесенської, Доманівської, Новобузької територіальних громад.

ІІ підгрупа:

Команди учнів Веснянської, Галицинівської, Чорноморської, Мостівської, Прибужанівської, Мигіївської, Широківської, Вільнозапорізької територіальних громад.

Бажаємо успіхів та перемоги!

 Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів