На Миколаївщині відбулися Всеукраїнські змагання з футболу в рамках Європейського футбольного тижня Спеціальної Олімпіади та УЄФА

1320

17-18 травня 2019 року у м. Миколаєві на стадіоні в парку Перемоги Миколаївським обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України спільно з громадською організацією Спеціальної Олімпіади України в Миколаївській області проведені змагання з футболу серед команд, учнів спеціальних загальноосвітніх шкіл-інтернатів, в яких взяли участь 10 команд юнаків та 2 команди дівчат з різних регіонів України: м. Харкова, м. Одеси, м. Кременчук, м. Миколаєва, м. Таврійська, Херсонської, Донецької, Харківської областей.

Урочисто відкрили змагання – виконавчий директор Спеціальної Олімпіади України Підварко Андрій Анатолійович, начальник Миколаївського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Кулішов Олександр Юрійович, куратор громадської організації Спеціальної Олімпіади України в Миколаївській області Фісенко Надія Анатоліївна, заступник голови федерації футболу Миколаївської області Степанов Олександр Євгенович, начальник Миколаївського обласного відділення фонду соціального захисту інвалідів Чекарь Ірина Костянтинівна та голова адміністрації Заводського району м. Миколаєва Дмитрук Віктор Миронович.

Учасників змагань номерами художньої творчості привітали вчителі та учні Миколаївської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату № 2.

У перший день відбулися змагання у підгрупах. Другого дня команди боролися за призові місця.

Миколаївську область представляли команди дівчат, учнів спеціальних ЗОШ інтернатів № 2 та № 3, та юнаків, учнів спеціальної ЗОШ-інтернату № 3.

Суддівство змагань забезпечили арбітри федерації футболу Миколаївської області.

За результатами змагань серед дівчат команда м. Миколаєва отримала перемогу над суперниками команди м. Херсона і посіла І місце.

Серед юнаків призові місця посіли команди:

І місце – Донецька область;

ІІ місце – Харківська область;

ІІІ місце – м. Миколаїв.

Команди, учасники нагороджені кубками, дипломами, грамотами, медалями, футбольними м’ячами.

Вітаємо учасників, переможців, призерів, бажаємо міцного здоров’я та спортивних перемог!

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів