На Миколаївщині відбулися зональні змагання з футболу XIX обласних Спортивних ігор серед учнів ЗЗСО

1016

15-16 жовтня 2019 року відбулися зональні змагання з футболу XIX обласних Спортивних ігор серед учнів закладів загальної середньої освіти районів, міст, які організовані Миколаївським обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

19 команд учнів закладів загальної середньої освіти районів та міст Миколаївської області боролися за вихід у фінал у 5-ти групах:

  • у м. Первомайську змагалися команди м. Первомайська, м. Южноукраїнська, Арбузинського, Первомайського, Кривоозерського районів, з них до фіналу області увійшли команди м. Первомайська та Кривоозерського району.
  • у м. Миколаєві – команди Центрального, Заводського, Корабельного, Інгульського районів. Лідерами цих змагань стали команди Заводського та Центрального районів.
  •  у м. Очакові – команди Вітовського, Березанського, Миколаївського районів та м. Очакова. З них І місце посіла команда Вітовського району, ІІ місце  – Березанського району.
  • у смт. Братське – команди Братського, Єланецького та Вознесенського районів. У запеклій боротьбі перемогу здобула збірна команда Братського району.
  • у смт. Казанка змагалися команди Баштанського, Новобузького та Казанківського районів. За підсумками змагань переможцем стала команда Баштанського району.

Тож уже фінальні ігри 30-31 жовтня 2019 року визначать переможця обласних змагань з футболу серед учнів ЗЗСО районів і міст області.

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів