На Миколаївщині відзначили Міжнародний день студентського спорту

506

У Миколаєві, Первомайську, Вознесенську та Новому Бузі студенти закладів вищої та фахової передвищої освіти взяли участь в урочистих заходах, показових виступах, різноманітних рухових активностях – руханках,  змаганнях, флешмобах, присвячених Міжнародному дню студентського спорту.

У м. Миколаєві головним дійством свята стали змагання «Сооl Race» – подолання штучної смуги перешкод.

Під час урочистого відкриття заходу студентів та всіх присутніх привітали начальник Миколаївського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Олександр Кулішов, заступник начальника управління молоді та спорту Миколаївської обласної державної адміністрації Оксана Петренко, завідувач кафедри фізичного виховання та спорту НУК ім. адмірала Макарова Олександр Яцунський.

Урочисто було оголошено про офіційне відкриття обласних етапів ХVІІ літньої Універсіади України серед студентів закладів вищої освіти та Спортивних ігор серед студентів закладів фахової передвищої освіти 2021-2022 навчального року.

Головними фігурами заходу стали переможці та призери ХVІ літньої Універсіади України, які захищали честь області та своїх університетів на головних студентських стартах країни. Вони очолювали делегації своїх університетів під час параду та урочисто внесли прапор Спортивної студентської спілки України.

Всіх присутніх вітали вихованки Заслуженого тренера України Ірини Бондаренко: МСУ з кікбоксингу Єлизавета Щербакова (студентка НУК ім. адм. Макарова), КМСУ з черлідингу фрістайл-дует Аліна Потапчук та Валерія Аноп.

Усі учасники заходу разом виконали запальну руханку, яку провела Аліна Хаустова, студентка ЧНУ ім. Петра Могили.

За вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту серед учнівської та студентської молоді подякою Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України нагороджено викладача Миколаївського фахового коледжу фізичної культури Володимира Кілярського, який і був головним суддею змагань «Сооl Race».

Змагання обслуговували обласна федерація легкої атлетики Миколаївської області, студенти та учні Миколаївського фахового коледжу фізичної культури та викладачі закладів вищої та фахової передвищої освіти.

Переможці та призери змагань отримали грамоти, дипломи та медалі від Миколаївського обласного відділення (філії) КФВС МОН та подарунки від постійного партнеру – регіонального відділення Національного Олімпійського комітету України в Миколаївській області.

Інформаційний партнер заходу – ТРК «НІС-ТВ» (спортивний журналіст Тетяна Коренківська, оператор Ярослав Скуратовський).

Переможцями та призерами змагань «Cool Race» стали:

Серед ЗВО:

І місце – НУК імені адмірала Макарова: Марія Запша, Олександр Гук;

ІІ місце – МНУ імені В.О. Сухомлинського: Горюшкіна Дар’я, Ізбаш Ілля;

ІІІ місце – МНАУ: Неделіковська Катерина, Федюк Віктор;

Малу бронзу отримала команда ЧНУ ім. Петра Могили:  Гречка Любов, Аверін Віктор.

Серед ЗФПО:

І місце – МФКЕХТ: Мазуровська Ірина, Замета Сергій;

ІІ місце – ВСП МБФК КНУБА: Шиян Софія, Федоров Олександр;

ІІІ місце – МБМФК: Новак Ірина, Петкогло Григорій;

Малі бронзові нагороди отримали:

ТЕК МНАУ: Коваленко Павло, Вержбицька Анна;

МПФК: Шепель Діана, Шепель Андрій.

Миколаївське обласне відділення (філія) КФВС МОН вітає всіх студентів зі святом та щиро дякує всім, хто сьогодні разом з нами організував та провів свято спорту, здоров’я та краси!

Миколаївське  обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів