На НСК «Олімпійський» встановлено новий рекорд зі стрибків на скакалці

2738

1832 дівчини, які представляють учнівську та студентську спільноту країни сьогодні на НСК «Олімпійський» встановили новий національний рекорд зі стрибків на скакалці. Це зафіксував експерт з рекордів Віталій Зорін і вніс цей показник до Національного реєстру рекордів України. Відповідну відзнаку він вручив заступнику міністра освіти і науки Роману Гребі.

Усього в масовому заході взяли участь понад 2000 чоловік. Він відбувся в рамках співпраці Міністерства освіти і науки України зі Спортивною студентською спілкою України та Фондом волонтерів України з метою пропаганди здорового способу життя та  рухової активності. Серед учасниць своє вміння стрибати на скакалці також продемонстрували чотириразова олімпійська чемпіонка з плавання, Герой України Яна Клочкова, українська громадська діячка, віце-президент Світового конгресу українських юристів Марина Ставнійчук, альпіністка, яка підкорила 7 найбільших гірських вершин Тетяна Яловчак фіналістки телепроекту «Міс Києва».

В особистих змаганнях зі стрибків перемогла Надія Ткач, студентка Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія», друге місце за Оленою Урбанською (54 роки), ветераном спорту з Василькова, третє почесне місце у волонтерки Рінати Нагорної.

За вагомий внесок у розвиток фізичної культури та спорту в Україні серед учнівської та студентської молоді Президент волонтерів України Тимофій Нагорний нагороджений Подякою Міністерства освіти і науки України.

 

Коментарі

коментарів