На Рівненщині відбулось методичне об’єднання керівників фізичного виховання

1814

23 травня на базі Дубенського медичного коледжу відбулося методичне об’єднання керівників фізичного виховання закладів вищої освіти (коледжі) Рівненської області.

Учасників привітала директор Дубенського медичного коледжу , кандидат медичних наук Венгрин Надія Олександрівна ознайомила з роботою коледжу та його досягненнями.

Особливо цікаво було проведене практичне заняття викладача хірургії Дубенського медичного коледжу Романюка Івана Васильовича на тему «Надання медичної допомоги при травмах».

Перед учасниками методичного об’єднання виступили:

Демчук Андрій Олександрович , начальник комунального закладу «Обласний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» з питання розвитку спорту серед осіб з інвалідністю серед студентського середовища.

Голова Рівненського обласного центру фізичного здоров’я  населення «Спорт для всіх» Петренчук Микола Васильович інформував про розвиток руху «Спорт для всіх» в області.

В заключному слові начальник Рівненського обласного відділення (філії)  Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Тучак Ярослав Дмитрович розповів про перспективи розвитку студентського спорту в області та покращення участі студентських команд ЗВО в обласній спартакіаді.

Рівненське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів