На Рівненщині відбулося відкриття другого етапу «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги

125

На Рівненщені відбулося урочисте відкриття другого етапу змагань «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» у ДЮСШ №4. Головна мета проєкту – залучення школярів до фізичного розвитку, формування у них лідерських якостей через спорт. Загалом участь у Всеукраїнському проєкті, який ініціював Президент Володимир Зеленський, беруть понад 19 тисяч учнів Рівненщини, більш як 1700 команд. Загалом змагатиметься 605 команд з волейболу, 388 – з футзалу, 318 – з баскетболу, 257 – зі спортивного орієнтування, 134 – з черліденгу. 

На заході були присутні запрошені гості, а саме: Олександр КОВАЛЬ – голова РОДА; Андрій КАРАУШ – голова Рівненської обласної ради; Віктор ШАКИРЗЯН – секретар Рівненської міської ради, в.о. міського голови Рівного; Сергій ПОДОЛІН – перший заступник голови РОДА; Петро КОРЖЕВСЬКИЙ – директор департаменту освіти і науки РОДА; Віталій ЛІПСЬКИЙ – директор управління у справах молоді та спорту РОДА. 

Амбасадор змагань багаторазовий чемпіон України, президент баскетбольного клубу «Рівне» та директор ОСДЮСШОР – Сергій ЛІЩУК. До організації заходу також долучилися спеціалісти Рівненського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання Міністерства освіти і науки України. На відкритті були представлені показові виступи команд із баскетболу та черліденгу. Другий етап змагань офіційно відкрито бажаємо Всім учасникам вдалих стартів і перемоги найсильнішим.

Рівненське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів