На Тернопільщині підведено підсумки Спортивних ігор серед закладів професійної освіти

1504

На водно-спортивній базі Тернопільського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України проведено методичне засідання викладачів та керівників фізвиховання закладів професійної освіти. В засідання прийняли участь начальник обласного відділення КФВС МОНУ Олександр Бірюков, в.о. начальника управління фізичної культури та спорту ТОДА Віталій Тріль, голова методичної секції Світлана Єфремова та 16 керівників фізичного виховання ЗПО Тернопільської області.

В порядку денному учасники обговорили: підсумки проведення Спортивних ігор серед ЗПО у 2018/2019 н.р., проведення Ігор у 2019/2020 рр., проблеми які виникли протягом проведення спортивних заходів та ін.

Приємним завершенням роботи стало нагородження призерів та переможців Спортивних Ігор серед ЗПО за підсумками 2018/2019 н.р., яке провели Олександр Бірюков та Віталій Тріль. Кубками та дипломами нагородженні:

В І групі ( ЗПО з контингентом учнів більше 350 чоловік):

І місце – ДПТНЗ «Тернопільське ВПУ ресторанного сервісу і торгівлі»   (в.о. директора Чорна Г.С., керівник фізвиховання Тимощук М.В.);

ІІ місце – ДНЗ «Тернопільський центр професійно-технічної освіти  (директор Цьох В.І., керівник фізвиховання Грицишин Я.В.);

ІІІ місце – ВПП Технічного коледжу ТНТУ ім. І. Пулюя (директор Калушка  В.П., керівник фізвиховання Когут Т.Л.).

В ІІ групі ( ЗПО з контингентом учнів менше 350 чоловік):

І місце – ДНЗ «Шумське ПТУ» (директор Куц Ф.П., керівник фізвиховання Олексюк М.Ф.);

ІІ місце – ДНЗ «Підволочиський професійний ліцей» (в.о. директора Петрушка В.С., керівник фізвиховання Присяжний Є.П.).

ІІІ місце – ДНЗ «Тернопільський професійний коледж з підвищеною війсковою та фізичною підготовкою» (начальник Ластовицький В.В., викладачі фізвиховання Гоцуляк В.В. та Лящинська Г.Ф.)

Підсумки проведено, чекаємо нового навчального року!

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів