На Вінниччині відкрили футбольний майданчик зі штучним покриттям

2247

Могилів-Подільський по праву можна назвати спортивним містом, адже тут культивується 28 видів спорту, 12 з яких – олімпійські. Для спортивної молоді створюються всі умови для проведення активного здорового дозвілля. Тепер у місті з’явилось сучасне футбольне поле.

Нещодавно у Могилеві-Подільському відбулося урочисте відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям, збудованого на території НВК №4-ліцею. Захід з відкриття футбольного поля приурочили Дню фізичної культури та спорту, який святкували напередодні.

Урочистості відбулися за участі поважних гостей, за сприяння яких цей об’єкт з’явився: міського голови Петра Бровка, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Віталія Кригана, начальника управління освіти Володимира Коновалова, начальника відділу з питань фізичної культури та спорту Дмитра Савкова та директора приватного підприємства «Силена», яке безпосередньо займалося будівництвом, Олександра Лебідя.

Одразу ж після відкриття на новому полі відбувся перший турнір з футболу серед шкіл міста. Перемогу в турнірі здобула команда СЗШ№1, II-е місце – у НВК №4 – ліцею.

Прес-центр Вінницького ОВ КФВС

Коментарі

коментарів