На Вінниччині відзначили Міжнародний день студентського спорту

1855

    Цьогоріч 20 вересня в урочистостях, спортивних змаганнях, проведені флеш-мобів взяли участь близько 10 тис. студентів закладів вищої освіти Подільського регіону.

Святкові заходи та змагання, присвячені відкриттю  у навчальних закладах області ХІV літньої Універсіади України та відзначенню Міжнародного дня студентського спорту.

На спортмайданчиках та стадіоні ім. Я. Кулика Вінницького національного технічного університету  відбулись масові змагання студентів, показові виступи із греко-римської боротьби, дзюдо, а також флеш-моб із підтягування на перекладині та фінальна гра внутрішнього Чемпіонату з футболу.

Велике спортивно-художнє свято пройшло у Вінницькому державному педагогічному університету ім. М. Коцюбинського, де студенти факультету фізичного виховання і спорту продемонстрували свою майстерність з аеробіки,  акробатики, художньої гімнастики, боротьби дзюдо. Учасників свята привітали перший проректор з науково-педагогічної роботи вузу Сергій Гусєв та начальник обласного відділення Комітету Геннадій Бочарьов.

Ознаменували початок відкриття літньої Універсіади проведенням флеш-мобу з підтягування на перекладині та змаганнями з легкої атлетики студенти Донецького національного університету  ім. В. Стуса, який з 2015 року тимчасово знаходиться у м. Вінниці.

В проведені змагань, в роботі локацій, презентацій за видами спорту взяли активну участь студенти Вінницького кооперативного інституту, Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ, Вінницького коледжу будівництва та архітектури, Вінницького технічного коледжу, Вінницького коледжу НУХТ, Могилів-Подільського монтажно-економічного коледжу, Калинівського технологічного технікуму, а також почесні гості та запрошені Валерій Бачинський – заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, Анна Миргородська – президент обласної федерації з художньої гімнастики, Віктор Мартинюк – депутат Вінницької міської ради, Петро Бровко – Могилів-Подільський міський голова.

У місцевих локаціях навчальних закладів широко використовувались банери та прапори Комітету, Студентської спілки, державна символіка.

Прес-центр Вінницького ОВ КФВС

 

Коментарі

коментарів