На Вінниччині завершились фінальні змагання з легкої атлетики серед учнівської та студентської молоді

2108

Згідно Календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів обласного відділення (філії) на 2018 рік у м. Вінниці впродовж 17-20 та 26 квітня проведено фінальні змагання з легкої атлетики за програмою обласної Спартакіади технікумів, коледжів, Чемпіонатів з окремих видів спорту серед студентів закладів вищої освіти, а також обласної Спартакіади професійних навчальних закладів.

За програмою змагань, що проходили на стадіонах міського парку культури  та національного технічного університету юнаки та дівчата змагались у бігу, естафетному бігу, штовхані ядра, стрибках у довжину та висоту.

Командні результати серед студентів закладів вищої освіти (університети, інститути): Вінницький державний педагогічний університет – І місце; Вінницький національний технічний університет – ІІ місце; Вінницький національний медичний університет – ІІІ місце.

Серед технікумів і коледжів найсильнішими виявились: Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж, Вінницький медичний коледж, Вінницький технічний коледж.

В легкоатлетичних змаганнях професійних навчальних закладів області, в яких взяли участь команди 26 училищ перемогу здобули серед юнаків: Тульчинське вище професійне училище – І місце; Міжрегіональне вище професійне училище м. Вінниці – ІІ місце; Вище професійне училище сфери послуг м. Вінниці – ІІІ місце. Серед дівчат: Міжрегіональне вище професійне училище м. Вінниці – І місце; Вище професійне училище №7 м. Вінниці – ІІ місце; Вище професійне училище №42 м. Погребище – ІІІ місце.

Цьогоріч фінальні змагання з легкої атлетики виявились найбільш масовими у порівняні з попередніми роками.

Прес-центр Вінницького ОВ КФВС

Коментарі

коментарів