На Вінниччині відбулась обласна семінар-нарада працівників фізкультурної галузі

1075

Згідно річного плану роботи обласного відділення КФВС Міністерства освіти  і науки України на базі НВК «Томашпільська ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія» 14 травня 2019 року відбулась обласна семінар-нарада працівників відділів (управлінь) освіти, райдержадміністрацій (міських рад), об’єднаних територіальних громад, директорів освітянських ДЮСШ, з питань організації інноваційної діяльності з фізичного виховання, фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи.

В роботі семінару взяли участь голова Томашпільської об’єднаної територіальної громади – Валерій Немировський, начальник відділу освіти Томашпільської об’єднаної територіальної громади – Ігор Ярош, працівники фізкультурної галузі селища та району.

Учасники семінар-наради ознайомились з навчально-матеріальною базою навчального закладу, методичною лабораторією вчителів фізичної культури, зокрема: переглянули майстер-класи з футболу, хокею на траві та гандболу.

В школі відбувся також спортивний флеш-мою «Перлина України».

Під час підведення підсумків семінар-наради начальник обласного відділення КФВС Геннадій Бочарьов та головний спеціаліст Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олександр Лемещенко вручили Почесні грамоти та Дипломи переможцям обласного етапу огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в закладах загальної середньої освіти та огляду-конкурсу на кращий фільм, відеоролик, фізкультурно-спортивного спрямування «Країна майбутнього».

Прес-центр Вінницького ОВ КФВС

Коментарі

коментарів