На Волині відбувся фінальний тур обласного етапу Всеукраїнського конкурсу на кращій інноваційний урок фізичної культури

2054

Згідно з умовами Договору про взаємодію Міністерства освіти і науки України та Федерації футболу України щодо розвитку шкільного футболу в загальноосвітніх навчальних закладах України в 2017-2020 роках та з метою виявлення творчих здібностей вчителів фізичної культури, підвищення рівня їх професійної майстерності, розвитку шкільного футболу та популяризації засад здорового способу життя серед учнівської молоді на Волині проведено обласний етап всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу».

Фінальний тур обласного етапу Конкурсу відбувся з 15 по 16 травня цього року на базі Княгининівського ліцею Волинської обласної ради Обласний тур засвідчив високий рівень підготовки учасників конкурсу, які продемонстрували професійну майстерність, глибоку обізнаність із сучасними досягненнями психолого-педагогічної науки в галузі дидактики, методики викладання фізичної культури.

За рішенням журі переможцем обласного туру всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу» визнано Гудзенко Олену Леонідівну, вчителя фізичної культури комунального закладу «Опорний заклад освіти Поромівський ліцей» Поромівсьської сільської ради Іваничівського району, яка і буде представляти Волинську область на всеукраїнському етапі Конкурсу.

Лауреатами обласного туру Конкурсу на кращий інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу стали: Шавала Олександр Миколайович, вчитель фізичної культури комунального закладу «Луцька гімназія №4 імені Модеста Левицького» Луцької міської ради; Кратюк Олександр Григорович, вчитель фізичної культури загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів с. Гораймівка Маневицького району; Яговець Віталій Васильович, вчитель фізичної культури загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступеня с. Дубечне Старовижівського району; Стасюк Валентина Петрівна, вчитель фізичної культури загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступеня смт. Сенкевичівка Горохівського району.

Переможці та лауреати обласного етапу Конкурсу були нагороджені грамотами та цінними подарунками від управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації, Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти, обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання і спорту МОН України, Федерації футболу Волині та відділення національного олімпійського комітету у Волинській області.

Волинське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів