На Волині відзначили День фізичної культури і спорту

471

 В закладах освіти Волинської області урочисто відзначили День фізичної культури і спорту. З метою залучення учнівської та студентської молоді до занять фізичною культурою та спортом проведені масові фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи.

Так у Волинському національному університеті ім. Лесі Українки студенти факультету фізичної культури, спорту та здоров’я, а це близько 100 осіб, на майдані перед центральним навчальним корпусом провели масову руханку та легкоатлетичний забіг на алеях міського парку.

Слід зазначити, що активними учасниками заходу стали ректор університету Анатолій Цьось, декан Василь Пантік та викладачі факультету. 

У Луцькому національному технічному університеті понад 80 студентів взяли участь у легкоатлетичному забігу, проводились показові виступи спортсменів університету з художньої гімнастики, важкої атлетики, боксу, рукопашного бою.

На локаціях університету були проведені різноманітні спортивні заходи: у спортивному залі – баскетбол, у басейні – плавання, у тренажерному залі – змагання з силових вправ.

Студенти закладів вищої та фахової передвищої освіти міста Луцька взяли участь у першості міста з волейболу серед юнаків та дівчат.

Подібні заходи серед студентів були проведені у всіх закладах вищої та фахової передвищої освіти області.

Всього участь взяли понад 1,5 тис. студентів. 

Аналогічні рухові активності та спортивно-масові заходи за участю учнів закладів загальної середньої освіти відбулись у 54 міських, селищних та сільських територіальних громадах.

З нагоди Дня фізичної культури і спорту, керівники громад вшанували кращих спортсменів, тренерів, вчителів і всіх тих, хто присвятив своє життя розвитку фізичної культури і спорту.

Зокрема, у Луцькій, Володимирській, Ковельській, Нововолинській міських територіальних громадах кращих тренерів, вчителів та спортсменів нагородили Почесними грамотами та Подяками, а ті, хто досягнув найбільших успіхів у спорті, отримали сертифікати на 1000, 5000 та 10000 грн.

Серед відзначених переможці і призери V літньої Гімназіади України, Перших Європейських відкритих ігор Єдиноборств та Всесвітньої Гімназіади (U-15).

Центральний захід, до якого долучилось близько 500 учасників з 26 територіальних громад Волині, відбувся в рамках обласного фестивалю фізичної культури і спорту, який проведено з 9 по 10 вересня 2023 року у древньому Володимирі.

Волинське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів