На Закарпатті відбувся міжнародний турнір з гандболу ”Кубок Карпат”

2044

Протягом 3-х днів з 13 по 15 вересня у м.Ужгород в СК ”Юність” проходили змагання традиційного міжнародного турніру з гандболу ”Кубок Карпат”, пам’яті почесних працівників гандболу Закарпатськоі області. Цьогоріч цей турнір був присвячений і 30-річчю від дня створення СДЮСШОР з гандболу ”Карпати” та ”Дню фізичноі культури і спорту”. У цьому турнірі прийняло участь 9 команд дівчат 2005 р.н. з міст Шостка, Херсон, Дніпропетровська збірна, м. Бельци (Молдова), м. Міхайловці (Словаччина), м.Карей Румунія) та місцеві команди СДЮСШОР з гандболу ”Карпати”, яких готували Беке Діана та Калуцька Марина. 

Турнірна таблиця:

1 місце – Ужгород (Украіна);

2 місце – Молдова (Бельци);

3 місце – Дніпропетровська область (Терновка-Камянське) (Украіна);

4 місце – Словаччина (Ювента);

5 місце – Херсон (Украіна);

6 місце – Словаччина ( Ювента-2);

7 місце – Шостка (Украіна);

8 місце – Румунія (Корей);

9 місце – Ужгород-2 (Украіна).

У дівчат Кращими гравцями турніру стали Зайчук Софія -Дніпропетровська обл., Фішник Анна – Бельци, Рейлян Валерія – Херсон, Кабанова Даніела, Сабова Барбора -Міхайлівці, Любченко Анастасія – Ужгород-2, Кінсел Тамара – Румунія, Смокоровська Анастасія та Свистак Анастасія – Ужгород 1. У юнаків прийняли участь 5 команд 2004 р.н. з міст Красилів, Нововолинськ, Бельци (Молдова) Міхайловці та СДЮСШОР Ужгород, яку тренує суддя європейськоі категоріі Шайбаков Артем. У закарпатській команді, нажаль, не змогли прийняти участь у змаганнях 2 лідера спортшколи розигруючий Беке Даніель та воротар Шайбаков Нікіта, які зазнали серйозних травм. А турнірна таблиця виглядає так: 1 місце – Нововолинськ, 2 місце – Бельци (Молдова), 3 місце – Красилів, 4 місце – Ужгород, 5 місце – Міхайловці. Кращими гравцями у юнаків стали: Мельник Іван – Красилів, Коваль Артем – Бельци, Дьондя Максим – Ужгород та Зюзя Артем – Нововолинськ.

За надання фінансовоі та практичноі допомоги СДЮСШОР з гандболу Карпати висловлює щиру подяку управлінню молоді та спорту ОДА, обласному центру ”Спорт для всіх”, голові ФГЗ Ледиді О.О., НОК Украіни в Закарпатській обл., Сапун Т.В., Спортивному клубу ”Пірует” керівники Надь Анна та Любов Джуган, та Народному художньому колективу ансамблю та танцю «Танцювальна корпорація друзів» керівник Брежинський Євген.

Закарпатське обласне відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів