На Запоріжжі трійку кращих спортсменів року склали студенти

1116

У Запорізькій області склали традиційний рейтинг кращих спортсменів, тренерів та команд за результатами виступів протягом року.

Спортивні підсумки 2017-го підбили Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької облдержадміністрації спільно із Запорізькими обласними відділеннями Національного Олімпійського комітету та Асоціації спортивних журналістів України.

За результатами виступів на міжнародних стартах були складені трійки лідерів. Цікаво, що у топ-3 кращих спортсменів всі місця закріпилися за представниками студентства.

Так, першим у рейтингу кращих спортсменів визнано Заслуженого майстра спорту України зі стрибків у воду, чемпіона Європи, фіналіста чемпіонату світу Максима Долгова. Максим – студент Запорізького національного технічного університету, і минулого літа захищав честь України на Всесвітній Універсіаді в Тайбеї, де в парі з Олександром Горшковозовим посів четверте місце. Наставниця Максима – ЗТУ Ірина Журавльова очолила регіональний рейтинг кращих тренерів року.

Другу позицію посіла студентка Запорізького національного університету – важкоатлетка Ганна Панова. 2017 року дівчина завоювала бронзу на чемпіонаті світу, і срібло на чемпіонаті Європи серед юніорів. Тренери Ганни – Олександр Слободянюк і Анатолій Орлов розділили другу сходинку топ-3 кращих наставників року в Запорізькій області.

Третю позицію у списку кращих спортсменів області має ще одна студентка факультету фізичного виховання Запорізького національного університету – Людмила Бабак. 2017 року вихованка Сергія Снєжка оформила неймовірний золотий дубль на чемпіонатах світу і Європи з веслувального марафону на каное!

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОНУ

Коментарі

коментарів